Wpisy z tagiem: konkurs

wtorek, 26 sierpnia 2014

 

       fot. grandsal.pl

 

Zobaczenie dania własnego pomysłu w menu fantastycznej restauracji - marzenie chyba każdej osoby, która chociaż trochę interesuje się gotowaniem. A co powiedzielibyście na możliwość przygotowania tej potrawy w restauracyjnej kuchni pod okiem profesjonalnych kucharzy, którzy chętnie podzielą się z Wami swoją wiedzą i zdradzą trochę kuchennych sekretów? No i komu nie marzyłby się pobyt w ekskluzywnym hotelu?

Powiem Wam, że już dziś możecie zrealizować te marzenia! Wystarczy, że weźmiecie udział w konkursie, który Okolice Palnika organizują wspólnie z restauracją Grand Sal oraz Kopalnią Soli w Wieliczce. Puśćcie wodze fantazji i zaproponujcie danie, które Waszym zdaniem będzie pasowało do jesiennej karty restauracji Grand Sal.  Za inspirację może posłużyć Wam aktualne menu restauracji, które znajdziecie tutaj 

czwartek, 26 czerwca 2014

Lato mamy w pełni i chociaż pogoda nie zawsze dopisuje to i tak chwytamy każdą możliwą okazję, by uciec na łono natury. A wiadomo, że takie wycieczki czy też pikniki nie mogą obyć się bez najróżniejszych przekąsek. Ale co ze sobą zabrać? Bo przecież nie paczkę czipsów! No właśnie! Odpowiedź na to pytanie należy do Was! 

Kolekcja New Wave (fot. villeroy-boch.pl)

Razem z producentem wyśmienitych wędlin - Firmą Olewnik, przygotowałam dla Was letni konkurs, w którym możecie wygrać piękną porcelanę z kolekcji New Wave firmy Villeroy&Boch, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Ponad to możecie zdobyć także zestaw produktów firmy Olewnik, w którym z pewnością znajdziecie tylko najlepsze wędliny, przygotowane według tradycyjnych receptur.

.

Kulinarny Blog Roku

Przepisy konkursowe


Reklama

Bądź na bieżąco

Polub na Facebooku

Obserwuj na Twitterze

Śledź na Pinterest
Pinterest

Podglądaj na Stylowi.pl
Google+
Partnerzy

Durszlak.pl Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Top Blogi
zBLOGowani.pl
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...